Pestřejší odstíny také smí mít své kouzlo

Posted on 02/05/2019 3:54pm

Při natírání zdi, většinou používáme každodenní barvy a vzorky. Pravděpodobněji se nepouštíme do čehosi více odlišného až skoro bláznivého. Ale i bláznivé věcí nebo motivy můžou utvořit náš barák krásnějším a malinko jiným.
Třeba nemáme rádi bláznovství, ale jestliže už něco takového uděláme většinou se nám to bude líbit. Proto smíme zkusit při natírání pokojů fototapety grafiti. Jsou malinko odlišné než obvyklé, a rovněž malinko živé. Není to všední světlá barva. Je to hodně barev společně. Jsou to rovněž poskakující barvy na stěně, jaké vytvoří svět okamžitě trochu barevnějším a veselejším. fototapety grafiti si smíme nalepit všude tam, kde bychom jinde dali normální barvu. Osvěží náš dům něčím jiným. Není nutné ji použít hned do každého prostoru. Smíme si zvolit nějakou místnost. Určitě toho nebudeme želet. Kdyby se nám to nelíbilo, pokaždé to můžeme nahradit další fototapetou - zde fototapety grafiti.


Internet
Author: Casamoda
Source: Casamoda


Pokud chceme mít pokoj malinko klidnější, smíme použít fototapety les. Víme, jež v krajině si můžeme odpočinout, a také nabrat čerstvý vzduch. Průměrně do přírody vycházíme se projít. Teď můžeme mít les v pokoji. Jistěže nám to nenahradí skutečný les, ale jestliže si pořídíme fototapety les budeme se cítit svěžeji a připomene nám to, jež bychom jistěže měli někde se projít. Zelená barva tiší, ale mimo to si smíme pořídit fotorapetu les i s nějakou tou lesní rostlinkou - demural.
Určitě nám to pokojík vytvoří pestřejším. /


Ne pokaždé si pořídíme to, co opravdu chceme. Určitě bychom měli ale zkoušet cosi nového, abychom se dozvěděli, co je pro nás nejlepší.

Tags: fototapety, pokoj, fototapet